X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

(*blog_title*)

(*blog_short_description*)

Peducate.ir

با هم بیاموزیم

جستجو
بایگانی
آمار
تعداد بازدیدکنندگان :
299148
نظرسنجی
چقدر از مطالب پورتال رضایت دارید؟

برگه‌ها

آیا خطوط لی لاین (Ley. Lines) حقیقت دارد؟

برخلاف تصورجاذبه زمین و میدان مغناطیسی زمین بر روی سطح کره یکنواخت نمی باشد و در برخی از نقاط دچارکاهش و در برخی نقاط دارای قدرت بیشتری می باشد. این اثر با ارتفاع گرفتن تجهیزات از زمین بیشتر مشهود می شود. لذا در دهه 1950 که با استفاده از آنتی گراویتی جرمی و نیروی مغناطیسی و اثر بیلفید، بشر شروع به ساخت بشقاب پرنده نمود و متوجه گردید هنگام قرار گرفتن بشقاب پرنده ها در برخی ازخطوط فضایی این سیستم ها می توانند بیشترین سرعت را با کمترین میزان انرژی دریافت نمایند. لذا اکثر این خطوط شناسایی شده و خطوط لی لاین (Ley. Lines) نامیده شده اند.  

تضیف و شدت گرفتن میدان های جاذبه زمین و مغناطیس در این مسیرها به راحتی سرعت بشقاب پرنده ها را تا حدود 45 هزارکیلومتر درساعت افزایش می داد و بیشترین اثر چرخش زمین نیز در این خطوط بر شی پرنده لحاظ می گردید. یکی از دلایل کاهش جاذبه زمین و مغناطیس در این نقاط به دلیل تو خالی و متخلخل بودن لایه های درونی زمین این نواحی و وجود منافذی متصل شده به درون زمین می باشد. لذا در اکثر لایه های درونی این مناطق می توان منافذی بزرگ برای ورود به سرزمین های داخلی کره زمین پیدا نمود. بیشتر بشقاب پرنده ها اگر خارج خطوط لی لاین باشند در حالت پرواز آزاد به طور طبیعی به داخل این خطوط کشیده می شوند و اگر کنترل خود را از دست دهند، در حال کم کردن ارتفاع به سمت این نقاط مشخص شده در روی زمین کشیده و سقوط می کنند. یکی از این نقاط که در مرکزیت اروپا و روسیه و خاورمیانه و آفریقا قرار دارد.


توجه: تا این لحظه، موارد مطرح شده در این مقاله توسط مسئول سایت تایید و یا تکذیب نمی شود و صرفا برای ایجاد انگیزه برای جستجوی بیشتر در خواننده محترم این مطلب بیان شده است.

 

نظرات (0)


نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد
ads