(*blog_title*)

(*blog_short_description*)

Peducate.ir

با هم بیاموزیم

جستجو
بایگانی
آمار
تعداد بازدیدکنندگان :
260331
نظرسنجی
چقدر از مطالب پورتال رضایت دارید؟

برگه‌ها

دانلود از یوتیوب بدون فیلترشکن و با سرعت بالا


احتمالا تاکنون نام سایت اشتراک ویدئو یوتیوب (YouTube) را شنیده اید. سایت یوتیوب برای بسیاری از کاربران ایرانی، منبع غنی از ویدئوهای آموزشی در زمینه های مختلف است. در ادامه می خواهیم روشی را بیان کنیم تا بدون فیلترشکن و یا هر نرم افزار دیگری و بدون افت سرعت، بتوانید ویدئوهای سایت یوتیوب را دانلود کنید. 

 

قبل از بیان روش، ابتدا به چند نکته توجه کنید. سایت یوتیوب در ایران غیرقابل دسترس است. اگرچه تاکنون سعی شده این سایت رفع فیلتر شود (مثلا بحث رفع فیلتر این سایت در دانشگاهها مطرح شد)، ولی همچنان این امر محقق نشده است. احتمالا تاکنون روش های زیادی را برای دانلود از یوتیوب شنیده اید. مثلا شما می توانید ویدئوهای سایت یوتیوب (YouTube) را با فلیترشکن دانلود کنید ولی استفاده از فیلترشکن هم سرعت دانلود را کاهش می دهد و هم گاها نمی توان به همه ویدئوها دسترسی داشت. برخی نرم افزارهایی هم که در اینترنت برای دانلود ویدئو از یوتیوب تبلیغ می شود یا اجازه دسترسی به همه ویدئوها را نمی دهند و یا پس از مدتی مسدود شده و قابل استفاده نیستند.


با روشی که در ادامه توضیح داده خواهد شد، شما می توانید بدون محدودیت در تعداد دانلود و سرعت دانلود، ویدئوی خود را نه تنها از این سایت، بلکه از دیگر سایت ها مانند YouTube, Vk, Dailymotion, Vevo, Metacafe, Vimeo, Justin Tv, Liveleak, Veoh, Break, Apple دانلود کنید. از مزیت های این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:


سرعت بالا

عدم محدودیت در تعداد دانلود

دسترسی در هر زمان

عدم دسترسی دیگران و شخصی سازی

پشتیبانی از دیگر سایت ها اشتراک ویدئو


همان گونه که ذکر شد، این روش فقط مخصوص خود شما است و دیگران فقط با اجازه شما قادر به استفاده از این روش هستند. به همین دلیل امکان مسدود سازی آن تقریبا ناممکن است. مزیت دیگر شخصی بودن روش فوق آن است که اگر شما به دیگران اجازه ندهید تا از این روش استفاده کنند، سرعت دانلود شما بسیار بالا خواهد بود. اگرچه شما می توانید این امکان را برای دیگران نیز فراهم کنید. در حقیقت هر کسی با این روش صاحب یک به اصطلاح  YouTube Downloader شخصی خواهد شد. فایل آموزش روش فوق به صورت PDF آماده شده است که با کلیک بر روی عبارت "دانلود فایل" می توانید آن را دریافت کنید.


دانلود فایل

 

نظرات (0)


نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد