(*blog_title*)

(*blog_short_description*)

Peducate.ir

با هم بیاموزیم

جستجو
بایگانی
آمار
تعداد بازدیدکنندگان :
269570
نظرسنجی
چقدر از مطالب پورتال رضایت دارید؟

برگه‌ها

رازهای مهم برای رسیدن به خوشبختی


بهترین نعمات و اتفاقات را نصیب شما کند. همیشه لبخند بر لب داشته باشید. با تبسم هم خود آرام می‌گیرید و هم اعتماد به نفس را در وجودتان پرورش می‌دهید. تبسم و خندیدن موجب ترشح هورمونی در مغز می‌گردد که ترشح آن هنگام درد سبب تسکین درد می‌شود و احساس خوبی را در شما ایجاد می‌کند.  

تنفس عمیق را تمرین کنید. بیشتر افراد افسرده و بدبین بدون استثنا تنفس سطحی دارند. هنگام دم و بازدم عمیق اکسیژن بیشتری به مغز می‌رسد و کارایی مغز و چاره جویی و تدبیر و خلاقیت آن دو چندان می‌شود.

همچنین تنفس عمیق آرامش عضلانی و روحی را به همراه دارد.


به سلامتی خود توجه داشته باشید. توجه به نیازهای جسمی و روحی باعث می‌شود که سالم و پر انرژی باشید و همین مسئله شما را برای روبرو شدن با حوادث تلخ زندگی آماده می‌سازد. کلام و سخنانی که بر زبان می‌آورید، بر احساس و طرز تفکرتان تاثیر می‌گذارد. کلام منفی احساس منفی را در شما به وجود می‌آورد.


بنابراین هیچگاه نگویید که من آدم ضعیف و بی اراده ای هستم.


همیشه شکست می‌خورم … آدم خجالتی هستم و غیره. تصویر ذهنی خود را دگرگون کنید و یک تصویر امکاناتی برای لذت بردن از آنها وجود دارد. در زندگی به دنبال کسب موفقیت باشید. پیروزی و کسب موفقیت هر چند کوچک در زندگی برای رضایت داشتن از زندگی بسیار موثر است. حتما شما هم بعد از هر پیروزی و موفقیتی احساس می‌کنید که دنیا به رویتان لبخند می‌زند و وجودتان از شور و شعف انباشته می‌شود. پس برای رسیدن به اهدافتان و موفق شدن تلاش کنید تا بتوانید نسبت به زندگی دید خوبی داشته باشید.

نظرات (0)


نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد